Ślub w stylu boho

zdjęcie zaproszenia na ślub boho

Organizując własny ślub i wesele, nie wiemy czasem, od czego zacząć. Nawał pilnych spraw i niecierpiących zwłoki obowiązków sprawia, że rezygnujemy często z efektownych ozdób, ograniczając się do minimum. Można jednak wyprawić efektowne przyjęcie ślubne bez zbędnego wysiłku podczas wyboru dekoracji pokroju tego gatunku zaproszeń boho: https://z-milosci.pl/kategoria/zaproszenia/boho

Organizacja przyjęcia ślubnego w stylu boho

Rozwiązaniem jest ślub wyprawiony w stylu boho. To styl, który łączy w sobie wiele różnych cech, polegający na autentyczności i naturalności. Podstawowymi dekoracjami są tu kwiaty oraz delikatne ozdoby, imitujące ręczne robótki. Goście maja czuć się swobodnie, a sama impreza przebiega w dość luźny sposób.

Szeroka oferta zaproszeń weselnych vintage

Zaproszenia ślubne boho to zestaw papeterii, która zdobiona jest przy pomocy rozmaitych dodatków, jak przede wszystkim: jutowe sznureczki, motywy florystyczne, wstążki, pióra czy też motywy drzewne. Faktura niektórych z nich przypomina nawet korę drzewną. Do zaproszeń ślubnych boho zazwyczaj dołączane są ozdobne koperty na przykład w brązowych odcieniach, nawiązujących do motywów ziemskiej natury. Niekiedy w zestawie znajduje się także specjalny bilecik. Ozdoby na zaproszeniach malowane są często akwarelami.