Pakiety fotograficzne

Para Młoda często, jeśli nie praktycznie zawsze decyduje się na zatrudnienie fotografa, który dostąpi zaszczytu umieszczenia na zdjęciach ich jedynego w życiu takiego dnia. Fotografia ślubna – tu przykład takiej usługi – to niezwykle prężnie rozwijający się kierunek, dzięki któremu wiele chwil można zapieczętować w albumach, foto książkach, czy też na pięknie spreparowanych obrazach.

Pakiet podstawowy

Nie zawsze budżet pozwala na coś więcej niż pakiet podstawowy, czyli przygotowania, ceremonię zaślubin i część wesela. Często też Młodzi decydują się na zatrudnienie lepszego fotografa za wyższą cenę, ale za to bez usług, które otrzymaliby od profesjonalisty tańszego i bardziej dostępnego. Jest to oczywiście kwestią oczekiwań i nie zawsze dla Młodych liczy się jakość – czasem liczy się ilość uchwyconych sytuacji, chwil radości, czy zaskoczenia podczas przyjęcia weselnego.

Plener i zabawa do rana

W oferowanych przez fotografów pakietach są również plenery, które najwygodniej jest wykonywać innego dnia. Dobrze przygotowani, wypoczęci Państwo Młodzi oczekują takiego dnia z wypiekami na twarzy, ponieważ oto następuje chwila robienia zdjęć, które później będą oglądały ich dzieci, a później być może i wnuki.

Zwykle w pakietach złotych, pełnych, czy zwanych również rozszerzonymi oferowane są usługi do pierwszej, czasem do drugiej nad ranem – późniejsze fotografowanie ze względu na potencjalny stan niektórych gości może być wręcz nietaktowne, a warto jednak uniknąć uwieczniania scen odbierających niektórym ludziom godność lub dobre imię.