Narożna, naścienna czy stojąca?

Niezależnie, czy jesteśmy właścicielami dużej, czy tez małej łazienki – zawsze w takich pomieszczeniach jest problem z przechowywaniem rzeczy. Szczególnie jeśli dotyczy to asortymentu, który kilka razy dziennie wyciągamy i używamy. W takim przypadku warto mieć pewne rzeczy pod ręką. Jakie więc miejsce będzie idealne na takie przedmioty?
To nasza podpowiedź.

Półki narożne

Półki narożne świetnie się sprawdzają pod prysznicem czy w wanno – prysznicach, gdzie podczas kąpieli chcemy wszystkie niezbędne kosmetyki mieć pod ręka. Taka półka narożna może być wykonana z prostych, chromowanych prętów, które jak najbardziej odporne są na wilgoć. Wielu producentów oferuje klientom półki narożne, które wyposażone są w koszyczki – wyglądają one bardziej stylowo i nowocześnie oraz łatwiejsze są w utrzymaniu czystości.

Półki naścienne

Od kilku sezonów prym wiodą półki łazienkowe naścienne – https://www.banyo.pl/pl/menu/polki-lazienkowe-283.html, które dobrze prezentują się na różnego rodzaju powierzchniach o różnych wymiarach. Wyglądają lekko, dlatego są dobrym rozwiązaniem również do bardzo małych mieszkań np. kawalerek. Takie półki mogą występować w wieli kolorach i kształtach. Klienci chętnie je stosują, gdyż wyglądają bardzo elegancko i są w stanie pomieścić na sobie całkiem sporo przedmiotów. Półki łazienkowe naścienne sprawiają, że można je ułożyć w dowolną kompozycję na ścianie – stworzy to element dekoracyjny, który kojarzy się z nowoczesnym designem.

Półki stojące

Od jakiegoś czasu ten rodzaj półek jest równie popularny. Półki stojące mogą mieć rozmiar od podłogi do sufitu. Dzięki takim wymiarom wiele na nich zmieścimy oraz łatwo przymocujemy je. Są proste, o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca w łazience.
Półki stojące mogą przypominać także szafkę i typowe meble łazienkowe. Te o większych gabarytach jednak zdecydowanie nie nadają się do małych łazienek. Tutaj można również wybierać je spośród wielu kolorów. Modne obecnie są: biel, czerń, szarość, srebro, złoto i pastele. Takie rozwiązanie jest również gustowne i efektowne.