Jak dobrze kupić zestaw prysznicowy?

Zestawy prysznicowe dla wielu kojarzą się z dużym luksusem oraz wysokimi cenami. W skład takiego zestawu będzie wchodzić bateria, wąż, słuchawka lub deszczownica. Odmienną sprawą jest natomiast to, iż nie wszyscy lubimy prysznice tak “na co dzień” więc inwestowanie w całe zestawy wydaje nam się nieprzydatne.

Jednak prawda na ich temat wygląda nieco odmiennie, natomiast własne postrzeganie takiego zestawu jest fałszywe. Doskonałej klasy zestaw prysznicowy bynajmniej nie musi być niezwykle kosztowny, ani kolidować z własnymi potrzebami lub preferencjami.

Jaki zestaw prysznicowy dobrać?

Tradycyjny zestaw prysznicowy to: drążek oraz zaczepy, słuchawka prysznica, wąż i zestaw do przyczepienia całości. Rodzaje uwzględniające także głowicę to tzw. kolumny prysznicowe. Do każdego zastawu wielokrotnie dodawane są od razu wszelkie potrzebne składniki łączące, dlatego ich montaż, choćby samodzielny, nie winien powodować większych trudności. Słuchawki prysznicowe stanowią element zamienny, jaki szybko możemy zmienić nowym czy innym, zaopatrzonym w różnorodne specjalne funkcje, jak możliwość zmiany siły strumienia wody.

Zestaw prysznicowy natynkowy lub podtynkowy?

Innowacyjne zestawy prysznicowe podtynkowe z Home100.pl sprawdzają się w miejscach, wyposażonych w stylu minimalistycznym, innowacyjnym. Widoczne części zestawu to słuchawka prysznicowa, umocowana na uchwycie, deszczownica i bateria. Inne składniki są niewidzialne, wpływając na dobry rezultat optyczny. Taki zestaw, szczególnie w odcieniu eleganckiej czerni, sprawdzi się w połączeniu z minimalistycznym brodzikiem, w jakim wykorzystano odpływ liniowy i we wnęce prysznicowej ze szklanymi drzwiami.