Piękna łazienka z mozaiką szklaną

Piękna łazienka to nie tylko kwestia ładnych dodatków. Podstawową kwestią jest to, jak wyglądają ściany i podłoga. To właśnie od tych elementów powinniśmy zacząć planowanie wystroju tego pomieszczenia. Stworzenie pięknej, eleganckiej, a przede wszystkim nowoczesnej łazienki to niemałe wyzwanie. Dlatego warto zastanowić się, co będzie lepsze w przypadku łazienki w naszym domu – płytki ceramiczne czy szklana mozaika.

Płytki ceramiczne

To standardowy sposób, który jest wykorzystywany w większości łazienek. Warto jednak pamiętać o tym, że producenci co rusz wymyślają nowe wzory płytek ceramicznych, więc jeśli tylko nie ograniczają Cię finanse, na pewno zajdziesz coś zachwycającego dla siebie. Bo to trzeba jednak przyznać – najpiękniejsze wzory płytek wiążą się również większym wydatkiem finansowym. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest jednak trwałość – dobrze położone płytki będą nam służyć latami.

Mozaika szklana

Świetnym pomysłem jest też zastosowanie w łazience mozaiki szklanej Eksperci Łazienek. Pewnie część osób pamięta, że nie jest to nowy sposób i że historia lubi się powtarzać – mozaika szklana była już niezwykle modna kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu. Niewielkie szklane kwadraciki sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądać naprawdę nowocześnie i elegancko. Producenci szklanej mozaiki proponują przeróżne kombinacje kolorystyczne, więc jest z czego wybierać. Łazienka, w której zastosowana zostanie mozaika, będzie wyglądać naprawdę stylowo. Warto jednak pamiętać, że nie należy przesadzać z dodatkami w aranżacji takiej łazienki, ponieważ same ściany pokryte mozaiką będą prawdziwą ozdobą.