Szybki i tani sposób na powieszenie dekoracji

Wieszaki na plakaty to bardzo szybki i prosty sposób na udekorowanie ścian. Gdy nie chce się przyklejać na ściany wielkich fototapet, wieszać obrazów w topornych ramach można zdecydować się na powieszenie plakatu w odpowiednim wieszaku.

Prosta konstrukcja

Wieszaki na plakaty mają prostą konstrukcję. Składają się z dwóch listewek oraz oczka za pomocą którego można taki plakat powiesić na ścianie. Wieszaki na plakaty idealnie chronią dany plakat czy też wydrukowaną fotografię. Ta minimalistyczna dekoracja nadaje wnętrzu specjalnego charakteru i równocześnie pozwala na jej zmianę co jakiś czas.
Tego typu wieszaki można wykorzystać wielokrotnie i za każdym razem powiesić na nim inny plakat. Wykonane z dobrych materiałów są minimalizmem, który nie zwraca na siebie uwagę a wręcz przeciwnie bardzo dobrze eksponuje dany plakat.

Ozdobny i funkcjonalny

Wieszak na plakat może spełniać też określoną funkcję. Wieszany w pokojach nastolatków, może eksponować ich ulubieńców, ale także, można umieszczać na nim mapy lub układy planetarne. Może więc taki plakat przyczynić się do nauki właściciela danego pokoju.
Wieszaki proponowane są w kilku kolorach: białym, czarnym, przeźroczystym lub w kolorze drewna albo też listewki same są zrobione z drewna naturalnego. Ich wielkość jest tak różna, że zawsze można dopasować ją do odpowiedniego plakatu. Dekorując wnętrza plakatami umieszczonymi w specjalnie przeznaczonych do tego wieszakach tworzy się przestrzenie pełne uroku i delikatności.
W miejsce plakatu można zainstalować wielko formatowane zdjęcia mieszkańców danego domostwa.

Dobrej jakości wieszaki na plakaty można znaleźć na GaleriaPlakatu.com.pl.