Zestawy inteligentnego oświetlenia

Osoby zainteresowane wprowadzeniem inteligentnego oświetlenia w swoim domu powinny na początek zainteresować się tzw. zestawami. To sposób na zaoszczędzenie, jak również ułatwienie sobie komponowania całości instalacji ze składowych. W zestawach może występować mniejsza i większa ilość elementów, warto więc wybierać takie, z których wykorzysta się wszystko lub chociaż większość.

Profesjonalne inteligentne żarówki

Dużo zestawów dostępnych w sprzedaży składa się z kilku pasujących do siebie inteligentnych żarówek oraz panelu konfiguracyjnego z wbudowanym określonym systemem. Klient otrzymuje też zasilacz, niezbędne kable i inne drobne elementy. Można powiedzieć, że zestaw taki jest przeznaczony od razu do montażu i użytkowania. To najlepszy wybór dla kogoś, kto chce sprawdzić działanie inteligentnego oświetlenia we własnym domu. Pojedynczy zestaw nie pozwoli wprawdzie od razu skonfigurować świateł w całym domu, ale na start będzie idealny.

inteligentne żarówki

Biała, a może kolorowa?

W zestawach dostępne są tzw. grzybki, czyli właśnie żarówki, charakteryzujące się określonymi parametrami. Dzięki możliwości kontroli zdalnej, smart żarówka może emitować wyłącznie białe światło albo też w konkretnym kolorze. Pozwala to uzyskać bardzo ciekawe efekty oświetleniowe. Inteligentne oświetlenie domu umożliwia sterowanie parametrami poszczególnych żarówek i innych elementów. Dlatego też w odpowiedniej sytuacji możliwe jest przełączenie żarówek ze światła białego na inne, dzięki czemu rezultat będzie np. baśniowy lub stworzy zimną, nowoczesną atmosferę. Sprawdź ofertę tutaj.