Szafka na buty 80 cm idealna do małego przedpokoju

Przedpokój to pomieszczenie, które zazwyczaj jest niewielkich rozmiarów. Dodatkowo bardzo częstą wąski i długie. Dlatego bardzo ważne jest umiejętne dobranie mebli do przedpokoju, aby przestrzeń była zagospodarowana oraz aby było swobodne przejście do kolejnego pokoju.

Jak dobrać meble do przedpokoju?


W przedpokoju przede wszystkim musi panować porządek. Dlatego też powinna znaleźć się w nim szafa na ubrania wierzchnie oraz szafka na buty. Jeśli miejsce jest ograniczone to zamiast szafy można postawić wieszak z siedziskiem lub szafką na buty w jednym. Meble powinny być odpowiedniej szerokości, aby przejście było swobodne. Bo przecież przez przedpokój wnoszone są inne meble i przedmioty do mieszkania. W małym przedpokoju świetnie sprawdzi się szafka na buty 80 cm. Do szafki takiej warto dokupić szafę z drzwiami przesuwanymi. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno mebli na wymiar. Wówczas można wykonać zabudowę całej ściany od podłogi aż do sufitu. W małym przedpokoju najlepszym wyborem będą jasne meble, które optycznie powiększą pomieszczenie.

Jakie dodatki dobrać do przedpokoju?


Oprócz mebli można także przyozdobić przedpokój fajnymi dodatkami, które dodadzą stylu i przytulności. Na szafce na buty 80 cm zmieszczą się zdjęcia rodzinne, które ożywią przestrzeń. Na ścianie świetnie będzie wyglądać duże lustro. Najlepiej jak będzie ono wisieć naprzeciw szafy. Lustro dodatkowo można przyozdobić paskami LED, które ocieplą atmosferę. Na ścianie można powiesić także fajny plakat lub obraz z pięknym krajobrazem lub ciekawą grafiką.