Niska cena – fatalna jakość?

zdjęcie fragmentu mebla z palety euro

Świat konsumpcjonizmu „zalany” został powiedzeniem dotyczącym niskiej ceny i fatalnej jakości. Pędzący niczym owce konsumenci aktualnie nie podejmują decyzji w oparciu o własne marzenia i potrzeby, lecz na podstawie widniejącej na blankiecie ceny. Im wyższa cena, tym według nich lepsza jakość. Wykorzystanie odpadów produkcyjnych takich jak palety idealnie pokazuje, że tańszy nie zawsze oznacza gorszy.

Stylowe meble z palet do wnętrz to w ostatnich sezonach najpopularniejszy sposób na stworzenie niebanalnej i ponadczasowej aranżacji. Wykonane z palet łóżka, stoły i szafki niepodzielnie królują w domach każdej warstwy społecznej. Styl eko jest trendy, a wraz z nim niepozorne pod względem swojego wyglądu palety.

Być może pojedyncza paleta nie przyprawia projektantów o palpitacje serca, jednak ich ciekawe połączenie jak najbardziej. Nowatorskie pod względem kształtu stoliki i biurka to najnowsze odkrycie osób zajmujących się aranżacją i dekoracją wnętrz. Połączenie dwóch palet oraz pary tzw. kozłów pozwala na stworzenie biurka idealnego zarówno dla zapracowanego prezesa, jak i zbuntowanej nastolatki. Uniwersalizm palet to ich niewątpliwa zaleta, która ustąpić może jedynie charakteryzującej je cenie. Kwota poniżej 200 pozwala na zabawę, która skończyć może się wytworzeniem idealnie pasującego do naszych pomieszczeń mebla.