Komody białe lakierowane w nowoczesnych mieszkaniach

W nowoczesnych mieszkaniach rządzą jasne barwy i pomysłowe elementy dekoracyjne. W takich właśnie pomieszczeniach świetnie sprawdzą się komody białe w macie lub lakierowane – w zależności od tego, jak wykończona jest reszta mebli.

Doskonały mebel do salonu

Większość rodzinnych przedmiotów jest przechowywana właśnie w salonie. Aby utrzymać czystość i zapewnić wizualny porządek, warto większość drobiazgów schować do szafek, które są zamykane.

Doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnych salonów są komody białe lakierowane. Nie tylko wyglądają elegancko, ale są bardzo praktyczne, bowiem w ich szufladach można z powodzeniem przechowywać wszelkie przedmioty, które nie mają swojego miejsca gdzie indziej. Dodając do szuflady poręczny organizer, zachowasz w komodzie idealny ład.

Białe komody połysk w eleganckiej, nowoczesnej sypialni

Biała komoda w połysku będzie świetnie wyglądać obok nowoczesnego łóżka – na przykład z białym tapicerowanym zagłówkiem z ekoskóry. Takie połączenie z pewnością będzie wyglądać elegancko, a przy tym nowocześnie.

Komody białe lakierowane mogą wyglądać dość chłodno, dlatego jeśli chcesz ocieplić wystrój sypialni, możesz na przykład umieścić na komodzie bukiet kwiatów lub kilka stylowych ramek ze zdjęciami, a na podłodze ułożyć sztuczny dywan imitujący niedźwiedzią skórę lub dywan typu shaggy.

Pojemne szuflady komody z łatwością pomieszczą bieliznę i piżamy, a na wierzchu można na przykład ustawić telewizor – jeśli lubicie oglądać telewizję w łóżku, a jeśli to nie jest rozrywka dla Was – dobrym pomysłem jest umieszczenie na niej niewielkiego akwarium z kolorowymi rybkami.