Karty z menu na weselnym stole

Skompletowanie odpowiedniego menu na wesele często nastręcza młodej parze wielu trudności. Ciężko jest skomponować listę potraw odpowiednich na tak szaloną zabawę. Najważniejsze jest, by podczas przyjęcia weselnego na stołach pojawiały się gorące dania, które dodadzą sił zaproszonym gościom. Co zrobić, by goście nie przegapili godzin serwowania poszczególnych posiłków?

unikalne menu na ślub i wesele

Gotowa karta z menu na wesele

Umieszczenie karty z menu przy nakryciach gości rozwiąże ten problem. Znajdują się w niej informacje dotyczące tego, jakie dania zostaną podane podczas przyjęcia oraz godziny ich serwowania. Dzięki temu goście mogą zaplanować sobie zabawę tak, by zawsze zasiąść na czas do ciepłego posiłku.

Co jeszcze znajduje się w karcie z menu?

Gotowa karta z menu na wesele może zawierać także informacje o zimnych przekąskach, które będą dostępne na stole przez cały okres trwania przyjęcia oraz o ewentualnych drinkach dostępnych w barze. Ostatnio bardzo modne stały się słodkie kąciki i wiejskie stoły – informacja o dostępnych w nich produktach również może trafić do karty weselnego menu.

Karta z weselnym menu to świetnie rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu gościom, którzy nie muszą się już obawiać, że ominie ich jakiś posiłek.