Funkcjonale i praktyczne ledy

Kupno ledów do mieszkania czy domu jest niedrogą i szybką inwestycją. W sklepach bowiem z takim asortymentem można znaleźć wiele ciekawych modułów, które doskonale sprawdzają się w tego typu pomieszczeniach. Zupełnie inaczej sytuacja prezentuje się jeśli chodzi o światła ledowe, które mają być wykorzystane w firmach, zakładach produkcyjnych i biurach. Tu niezwykle ważne jest, by taki asortyment był niezawodny, najlepszej jakości oraz posiadał wszelkie normy i certyfikaty. Jakie światła ledowe powinni więc wybrać właściciele?

Wysoka jakość

Światła ledowe to doskonały sposób na praktyczne oświetlenie konkretnej przestrzeni, które bardzo szybko można zamontować w każdym miejscu. Dzięki niemu można wprowadzić światło do pomieszczeń niestandardowych i trudnych do oświetlenia. Ponadto, światła ledowe to zdecydowanie praktyczny i energooszczędny sposób na rozwiązanie kwestii oświetlenia wszystkiego tego, na co chcemy zwrócić uwagę innych.

Jak działają światła ledowe?

Światła ledowe, które są dostępne aktualnie na rynku zostały stworzone zarówno do pracy wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Ich budowa i parametry przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Ponadto, charakteryzują się także dużą odpornością na temperaturę oraz wodoszczelnością. Specjalna obudowa także zabezpiecza elektronikę modułów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu niektóre z nich mogą nawet pracować jako główne źródło światła bannerów czy kasetonów. Światła ledowe świetnie się sprawdzają przy oświetleniu dużych liter blokowych oraz średniej wielkości kasetonów. Dzięki nim można oświetlić trudno dostępne i skomplikowane obszary. Dostępny wachlarz wyboru modeli- od prostych, klasycznych po nowatorskie, bogate i zróżnicowane modele, które przyczyniają się do stworzenia ciekawych i oryginalnych aranżacji. Ich cena jest na tyle przystępna, że chętnie sięgają po nie specjaliści różnych dziedzin.

W czym mogą wybierać klienci?

W zależności od tego, co potrzebują oświetlić klienci, mogą wybierać spośród naprawdę wielu rozmaitych opcji, które oferują popularne sklepy budowlane oraz specjalistyczne sklepy z oświetleniem. Klienci wybierają barwę np. białą ciepłą, białą zimną, czerwoną, żółtą lub niebieską. Moc znamionowa występuje od 24 W do nawet 80W. Strumień świetlny występuje w przedziałach od 64 lm do 480 lm, a napięcie w poszczególnych modułach to między innymi: DC 12V, DC 24V, DC 240V czy 230V. Dzięki takim parametrom wielkogabarytowe reklamy nie pozostaną niezauważone.