Emaliowane garnki niezastąpione w nowoczesnej kuchni i jadalni

W nowoczesnej kuchni bardzo chętnie wybierane są porządne akcesoria w postaci garnków emaliowanych. Wyróżnia je uniwersalny design, można je dopasować do każdej aranżacji kuchennej w stylu skandynawskim, rustykalnym i industrialnym. Porządne, bezpieczne materiały, z których są one zaprojektowane, wpływają na jakość potraw. Wśród wysokiej jakości produktów można wyróżnić naczynia z wygodnymi, nienagrzewającymi się uchwytami. Pasują one na kuchenki gazowej, ceramicznej, elektrycznej oraz indukcyjnej. Większość naczyń nadaje się do mycia w zmywarce, co stanowi dodatkowy walor.

Emaliowane garnki dla osób ceniących jakość i ładny design

Naczynia emaliowane mają poręczny uchwyty, a garnuszki wyposażone są w praktyczne dzióbki, które ułatwiają nalewanie. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości emalia, która wykorzystana jest w procesie produkcji, nie uwalnia w żadnym etapie gotowania, szkodliwych substancji. Garnki emaliowane z całą pewnością zaspokoją potrzeby osób, dla których liczy się jakość i elegancki design w kuchni. Produkty te polecane są również dla małych dzieci, alergików jak i również dla osób starszych.

emaliowany garnek

Funkcjonalne garnki, które zapobiegają przywieraniu potraw

Wysokiej jakości emaliowane garnki link, wyposażone są w charakterystyczne, wywinięte ranty. Pełnią one walor designerski oraz ułatwiają przelewanie wody, kompotów oraz zup, bez rozbryzgiwania. Materiały emaliowane zapobiegają przywieraniu, ponadto są one łatwe w utrzymaniu czystości. Co istotne, materiał ten jest bardzo gładki, z łatwością można go wyczyścić gąbką z płynem. Taka gładka struktura zapobiega rozmnażaniu się bakterii.