Ciekawe kubki do herbaty – gdzie je znaleźć?

Większość ludzi zaczyna dzień od kawy lub herbaty. Czyż nie jest miło spędzić poranek z kubkiem swojego ulubionego napoju w dłoni? Ależ oczywiście! Dlatego warto zadbać o to, by naczynie było nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Spersonalizowane kubki do herbaty

Sklepy internetowe zajmujące się handlem zastawą stołową i akcesoriami kuchennymi dają swoim klientom możliwość spersonalizowanych kubków do herbaty. Co to właściwie oznacza? Nic innego jak to, że osoba zamawiająca dany kubek decyduje o tym, jak ostatecznie naczynie ma wyglądać. Opcji jest wiele – na kubku można nadrukować dowolną grafikę, zdjęcie, napis, cytat… Wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą i określić, jaki typ produktu jest potrzebny. Trzeba mieć jednak na uwadze, że spersonalizowane kubki do herbaty z DutchHouse będą relatywnie droższe od ich jednokolorowych odpowiedników pozbawionych wszelkich nadruków.

Kubki King-Size

Standardowy kubek ma pojemność w granicach 250 – 300 mililitrów. Jednak dla niektórych osób to stanowczo za mało; poranna kawa ma nie tylko pieścić podniebienie delikatnym smakiem, ale także stawiać na nogi i dawać energię na resztę dnia. Osoby takie mogą zaopatrzyć się w tak zwane kubki King-Size. Charakteryzują się one o wiele większą pojemnością, przekraczającą niekiedy nawet 0,5 litra. Co więcej, kubek w tak dużym rozmiarze można spersonalizować.

Komplet kubków jako prezent

Komplet kubków do herbaty może stanowić świetny pomysł na prezent. W sklepach z tego typu akcesoriami można znaleźć całkiem sporo śmiesznych zestawów – upstrzonych zabawnymi grafikami lub cytatami. Niektóre z nich zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach – na przykład wszystkie kubki z zestawu zawierają napisy nawiązujące do dnia czterdziestych urodzin: „życie zaczyna się po czterdziestce!”, „zmiana kodu na 4 z przodu”, „mam dwadzieścia lat – na jednym boku”, „czterdzieści lat minęło jak jeden dzień” i wiele, wiele innych. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizanta i pozostałych uczestników imprezy.