Breloki do kluczy – mała rzecz, a cieszy

Chociaż breloki do kluczy to dodatek, na który tak naprawdę mało kto zwraca szczególną uwagę, jednak gdyby przyjrzeć się sprawie dokładniej to praktycznie każdy posiada taki gadżet. Stanowią fajny element dekoracyjny, mają znaczenie sentymentalne, a czasami nawet funkcje użytkowe takie jak: mini latarka, brelok reagujący na klaśnięcie lub gwizdanie dzięki czemu łatwiej odnaleźć klucze. Tak czy inaczej są niezwykle popularne.

Metalowe breloki do kluczy

Śmieszne breloki do kluczy to chyba najczęściej spotykane i najpopularniejsze ze wszystkich przywieszek. Często właśnie z metalu wykuty jest lub odlany jakiś emblemat lub logo marki. Bardzo często jest to znak towarowy albo symbol marki samochodowej np. Coca Cola, Mercedes. Często pełnią także funkcję otwieracza do butelek, ponieważ surowiec z którego zostały wyprodukowane jest odporny na odkształcenia i praktycznie niezniszczalny.

Breloczki do kluczy drewniane często pełnią funkcję elementu dekoracyjnego wykonanego na specjalne zamówienie. Klient zamawia na nim napis, dedykację lub też logo swojej firmy.. Breloki wykonane z tego materiału są lekkie jednak trwałością ustępują swoim „kuzynom” ze stali. Często także zamawiane są na prezent z powodu możliwości zamówienia egzemplarzy z nawet najbardziej osobistymi dedykacjami.